Vaizdo stebėjimo sistemai įrengti

Gautas vaizdo stebėjimo sistemas diegiančios bendrovės pasiūlymas Bendrijai priklausančių namų (Sviliškių g. 4, 6 ir 8) garažuose, parkinguose, laptinių 1-uose aukštuose (stebėti įėjimus į laiptines) bei lauko teritorijoje (stebėti laiptinių prieigas bei automobilių parkavimo vietas) įrengti vaizdo stebėjimo sistemą.

Pasiūlymas yra orientacinis. Jame pateikti 4 galimi variantai, kurie tarpusavyje skiriasi pagal siūlomus techninius sprendimus (pigesnės ir žemesnę vaizdo kokybę fiksuojančios analoginės ar brangesnės bet aukštesnės kokybės (raiškos) IP, t.y. internetinės kameros) ir gamintojus (kokybiškesnės bet brangesnės Vokietijos gamintojo ar pigesnės Kinijos gamintojo kameros). Sistemos diegimas ir komplektavimas gali būti keičiamas atsisakant pasirinktų objektų stebėjimo (pvz. lauko, laiptinių, garažų ar parkingų). Taip pat galimas ir laipsniškas sistemos diegimas atskirais etapais pasirinkus atskirus prioritetinius stebėjimo objektus (pvz. iš pradžių lauko, o vėliau laiptinių, garažų, parkingų ar kita pasirinkta tvarka).

Vokietijos gamintojo IP kamerų sistema

Kinijos gamintojo IP kamerų sistema

Vokietijos gamintojo analoginių kamerų sistema

Kinijos gamintojo analoginių kamerų sistema

Ar Bendrijai reikalinga vaizdo stebėjimo sistema, kokiose vietose ją reikėtų įrengti, kiek ji turėtų kainuoti (arba kiek norime už tai mokėti), kokie techniniai sprendimai turėtų būti diegiami, diskutuojame, argumentuojame ar siūlome alternatyvius, geresnius, pigesnius ir t. t. sprendimus, kaimynų forume čia.